Bratislava

BM1O1674-04

Zažite pocit ,,uväznenia“ v bratislavskom Horskom parku. Dvere za vami sa zatvoria a vy počujete iba zvuk zamykania zámky. Chatrné svetlo, okolo vás hromada prapodivných predmetov. Hra sa začína! Otestujte svoje schopnosti s partnerom, priateľmi alebo kolegami v tajomnej izbe a v časovej tiesni. Na výber máte až 3 escape miestnosti a výbornú kaviareň ŠTVRŤ s domácimi snackmi a lokálnym pivom. Ste vítaní!

Pre tímbildingy

Pri pracovnom tímbildingu sa konečne ukáže, čo sa v každom kolegovi skrýva. Po skončení dobrodružnej hry má väčšina tímov jasnejšie, čo môže od seba očakávať. Skúsenosť s hrou môže spustiť zmeny, ktoré ľuďom umožnia, aby sa v práci mali spolu lepšie.

Prečítajte si 7 dôležitých lekcií, ktoré získate pri teambuildingu v The Room: The Room Tímbilding

Pre páry

Rozšírte si spoločnú galériu najkrajších spomienok. Máte menej času na ľudí, s ktorými žijete? Príťažlivá cesta je získať intenzívnejšie spoločné zážitky, ktoré si budete pamätať. A ukážu vášmu vzťahu novú tvár. Vyskúšajte si, ako dokážete spoločne fungovať, aj keď ide o život.

Pre singles

Dajte si prvé rande v The Room. Rýchlo sa spoznáte a nebudete musieť v kaviarni rozmýšľať, o čom sa máte rozprávať.

Pre rodičov s deťmi

V The Room sú vítané aj deti. Hodina strávená spolu, naplno a pri spolupráci je pre deti aj dospelých často úplne nový zážitok. Deti naň možno nikdy nezabudnú a rodičia zažijú prekvapenie – z toho, že deti dokážu viac, než si mysleli. Odporúčame pre deti od 10 rokov. Deti do 15 rokov hrajú len v sprievode s dospelým.

Tip: Darujte zážitok

Prekvapte svoju rodinu, priateľov či kolegov darčekovým poukazom do The Room.

 

REZERVÁCIA/ DARČEKOVÉ POUKAZY

Trúfate si? Ste pripravení na dobrodružstvo?

Hru je potrebné si rezervovať aspoň 24 hodín pred jej začiatkom.

Cena za 70 minút hry: 49 eur, vstup je pre 2 až 5 hráčov.

Kontaktujte nás na čísle: +421 910 888 998  alebo na info@theroom.sk  

Otváracie hodiny:

Pondelok – Nedeľa

10.00 – 22.00